OBAL NA TYMPÁN

Kód: 1599
5 500 Kč

Obaly na tympány a také na velké bicí nástroje patří mezi naše dlouhodobé STAR a troufáme si tvrdit, že jsou jedny z nejlepších na trhu.

Máme za sebou úspěšné realizace několika desítek obalů pro známá uskupení od filharmonie po nejrůznější orchestry, hudební kapely a to nejen z ČR, ale také ze zahraničí.

Naši zákazníci požadují na citlivá místa nástrojů použít speciální "CASE BAG" výztuhu (kombinaci pěnové výztuhy s plastovou deskou, speciální madla nebo popruhy pro nošení, různé barevné variace a specifické výšivky.

Obal na tympán, který je zde vyobrazen je jen ukázkou jednoho z našich řešení. Slouží spíše jako inspirace. Cena je pouze orientační a odvíjí se od individuálních požadavků. 

 

Detailní informace

Detailní popis produktu

OBAL NA TYMPÁN

Výztuha typu "CASE BAG"

Jedná se o speciální výztuhu, která vzniká kombinací 10-12 mm lehké PUR pěny v kombinaci s tvrzenou 2 mm plastovou deskou. Tato výztuha má podobné vlastnosti jako tvrdý CASE obal a je velmi lehká. Pro výrobu tohoto CASE BAG obalu používáme LASEROVÉ řezní plastů na požadovanou velikost a tvar. Tento obal vám zaručí maximální ochranu proti proražení obalu, spadnutí, případně chrání proti nesprávné manipulaci aj. 

Na obal dáváme 5 let záruku a následně ručíme za pozáruční servis ! 

Dle požadavků vám zhotovíme madla, ramenní popruhy jakékoliv velikosti a další na základě vašich požadavků a představ. Případně poradíme z našich zkušeností, jaké řešení se osvědčilo. 

H-O je vaším specialistou na vyztužené tympánové obaly.

Doplňkové parametry

Kategorie: OBALY NA HUDEBNÍ NÁSTROJE
Záruka: 5 let
Hmotnost: 2 kg