MULTI

2 položek celkem

Cena

39003901
139003901

Značky

Položek k zobrazení: 2
OBAL NA TRUMPETU A KŘÍDLOVKU - DOUBLE MULTI CASE (hnědá)
3 900 Kč

DOUBLE MULTI CASEBAG TRUMPETINO - case / obal na trumpetu a křídlovku / hnědá Nová technologie pouzdra na trumpetu a křídlovku. Obal spojuje výhody a vlastnosti "tvrdého"...

Kód: 3045
OBAL NA TRUMPETU A KŘÍDLOVKU - DOUBLE MULTI CASE (modrá melír)
3 900 Kč

DOUBLE MULTI CASEBAG TRUMPETINO - case / obal na trumpetu a křídlovku / MODRÁ MELÍR Originální obal na trumpetu z dílny HO. Nová technologie pouzdra na trumpetu a...

Kód: 2682

DOUBLE MULTI CASEBAG TRUMPETINO - case / obal na trumpetu a křídlovku / MODRÁ MELÍR

Originální obal na trumpetu z dílny HO. Nová technologie pouzdra na trumpetu a křídlovku. Obal spojuje výhody a vlastnosti "tvrdého" obalu tzv. CASE a "měkkého" obalu tzv. "BAG" - spojením tak vzniká tzv. "CASE BAG" -jedná se originální řešení, jehož autorem je naše firma H-O.

Forma CASEBAG se prolíná všemi obaly na trumpety a klarinety od H-O. Jedná se o speciální kombinaci pěnové výztuhy a plastové desky. V tomto případě se jedná o obal se speciální přesně tvarovanou kazetou z PUR pěny s povrchovou flokovanou úpravou. Kombinací přesnosti a speciálních vlastností pěnového pouzdra vznikl ultra lehký obal (cca 300 g), který nástroj chrání stejně jako CASE s tou výhodou, že je lehčí, praktičtější, variabilnější. Je vhodný pro všechny trumpetisty - malé i velké.  Produkt nabízíme v různých barvách a samozřejmostí je oprava při poškození.

 

Na trumpetové obaly poskytujeme 3 letou záruku. Protože jsme výrobci, jsme schopni na zakázku vyrobit originální obal dle vašeho zadání - barva, velikost, kapsy, pěnový výřez.