OBAL NA TUBU

1 položek celkem

Cena

50005001
150005001

Značky

Položek k zobrazení: 1
Obal na tubu
6 000 Kč –16 %
5 000 Kč

Polstrovaný obal na tubu. Kvalitní ochrana, nízká váha. Kapsa na noty. Otevírání na zip po obvodu. Ochrana dna.

Kód: 264

Obal na tubu dodáváme na zakázku dle požadavků klientů.  Cena uvedená u produktu obal na tubu je pouze ilustrační a může se měnit dle požadavků na vybavení obalu (kapsa, výztuha, varianta otevírání aj. Pro přesnější kalkulaci je nutné nás přímé kontaktovat  viz. níže kontaktní údaje.

 obal na tubu

Česká značka H-O představuje nejvyšší kvalitu výroby měkých obalů na hudební nástroje variantou tzv. "Big Bag" obalů. Výrobky H-O jsou nezaměnitelné nejen kvalitou provedení, ale také originálním designem a  použitím vysoce kvalitních materiálů, které se liší od konkurence nejen svou kvalitou, nízkou hmotností a téměř doživotní výdrží, ale také zajímavými barevnými kombinacemi, díky kterým budete nezaměnitelní a originální.  Na vybrané produkty používáme pro výztuhu speciální PUR pěny, které váš nástroj nebo hudební techniku ochrání lépe než standardní levné náhražky.

Pro absolutní ochranu, která je srovnatelná s tvrdými skořepinovými obaly používáme unikátní technologii "CASE BAG", což je kombinace výztuhy z PUR pěny a tvrdého plastu. Tento obal poskytuje absolutní ochranu nástroje a současně si zachovává lehkost a variabilitu obalu "BIG BAG".

Všechny naše výrobky jsou vyrobeny ručně s největší péčí. Dostáváte HAND MADE produkt, který vyrobil konkrétní člověk z naší dílny. Na všechny naše výrobky poskytujeme záruku 5 let. I po tomto období, ale naše zodpovědnost za kvalitu výrobku nekončí. Pokud se s vaším zakoupeným výrobkem něco stane, stačí tento výrobek poslat k nám na dílnu a my vám ho opravíme nebo v případě záručního období pošleme nový produkt.

OBAL NA TUBU DODÁVÁME POUZE NA ZAKÁZKU S DODACÍ LHŮTOU 14 DNÍ. V PŘIPADĚ ZÁJMU VYPŇTE PROSÍM POPTÁVKOVÝ FORMULÁŘ NEBO NÁS KONTAKTUJTE NA TEL. ČÍSLE +420 724 006 527 nebo emailem polak@hudebniobaly.cz