Sluneční clony do auta - Citröen Jumpy 2007 - 2016/Peugeot Expert/Fiat Scudo

Kód: 3801
5 000 Kč
Sluneční clony upevněné přísavkami - Citröen Jumpy 2007 - 2016 / Peugeot Expert / Fiat Csudo

K dispozici jsou sady, včetně nylonového obalu na uložení a přepravu nebo jednotlivá stínidla. Sada 1+2 obsahuje: stínidlo předního okna, stínidlo okna dveří řidiče, stínidlo okna dveří spolujezdce, obal na přepravu stínidel.

Stínidla přesně kopírujují tvar oken, jsou ze 6mm silné pěny s reflexní folií, která brání průchodu světla a tepla. Fungují lépe, než papírové, či plastové náhražky, v autě je i v největším horku příjemně. Také zamezí zvědavým pohledům z okolív rámci zvýšený bezpečnosti. Z vnitřní strany jsou clony pokryté šedým, zdravotně nezávadným a omyvatelným materiálem.

Stínidla jsou určena pro vozidla Citröen Jumpy 2007 - 2016 / Peugeot / Fiat Scudo, viz. foto.

Detailní informace

Detailní popis produktu

Clona předního okna je držena přísavkami, navíc může být nahoře přimáčknuta sklopenými mechanickými stínidly, dole je zaklíněna mezi sklo a palubní desku. Přísavky jsou upevněny do pozinkovaných kroužků, takže je lze snadno vyměnit i otočit a používat clony stříbrnou stranou do interiéru, tedy šedou stranou zvenku.

Clony bočních oken drží v rozích přísavky. Na přání je možné dát na boční okna větší počet přísavek - uveďte do poznámky.

Výhodou tohoto provedení je okamžitá možnost použití clon ve voze, tedy není nutné žádné lepení na gumové těsnění.

Clony v sadě jsou balené v nylonovém obalu na suchý zip, jednotlivé clony dodáváme volně, nebo lze pytel doobjednat.

Plné podšití clon provádíme pevnou PES textilií dle přání zákazníka. Podšití je zároveň další izolační vrstva.

Na přání Vám vyrobíme clony do jakýchkoliv oken ve vozidle, lze kombinovat stínidla a kapsáře.

Prohlédněte si na obrázcích i kapsáře, které dobře fungují jako organizéry upínacích popruhů a jiných drobností, jež by se jinak v autě válely na podlaze ...

Pro složitější návrhy použijte prosím EMAIL.

Vozidlo se vyrábí v různých délkách a různých výbavách, tedy pozor na boční okna ve druhé a třetí řadě, a v zadních dveřích. Jednotlivé verze se mohou díky výbavě, polstrování atd ...lišit od střihů, které máme k dispozici. Pokud si nebudete jisti, ozvěte se telefonem, vymyslíme řešení.